Головні економічні новини України та світу

Неділя, 7 Червня, 2026

Головні економічні новини України та світу

ГоловнаНовиниУ "Дії" тепер можна повідомляти про проблеми зі зв'язком та інтернетом: як...

У "Дії" тепер можна повідомляти про проблеми зі зв'язком та інтернетом: як це зробити

"Дія" анонсувала нову функцію

Відтепер користувачі застосунку "Дія" можуть повідомляти про перебої з мобільним зв'язком та інтернетом.

Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації України.

Як подати скаргу на відсутність зв'язку у "Дії"?

Щоб повідомити про проблему, потрібно:

  • Відкрити застосунок "Дія" та натиснути кнопку "Відсутній звʼязок".
  • Надати одноразовий доступ до геолокації.
  • Вказати, чи проблема виникає лише під час знеструмлень.
  • Обрати свого мобільного оператора.
  • Уточнити, що саме не працює: інтернет, дзвінки або обидва сервіси.
  • Вказати, де саме відсутній зв'язок: у приміщенні чи на вулиці.

Якщо інтернет відсутній, скаргу можна залишити у "Дії", і вона автоматично відправиться, коли зв'язок відновиться.

Зібрані дані надходитимуть до Національної комісії з регулювання зв'язку, яка аналізуватиме проблемні ділянки та працюватиме з мобільними операторами для покращення покриття.

Ця функція допоможе оперативніше виявляти та усувати зони з поганим зв'язком, що особливо важливо в умовах воєнного стану та частих відключень електроенергії.

Схожі новини за темою