Відтепер користувачі застосунку "Дія" можуть повідомляти про перебої з мобільним зв'язком та інтернетом.
Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації України.
Як подати скаргу на відсутність зв'язку у "Дії"?
Щоб повідомити про проблему, потрібно:
- Відкрити застосунок "Дія" та натиснути кнопку "Відсутній звʼязок".
- Надати одноразовий доступ до геолокації.
- Вказати, чи проблема виникає лише під час знеструмлень.
- Обрати свого мобільного оператора.
- Уточнити, що саме не працює: інтернет, дзвінки або обидва сервіси.
- Вказати, де саме відсутній зв'язок: у приміщенні чи на вулиці.
Якщо інтернет відсутній, скаргу можна залишити у "Дії", і вона автоматично відправиться, коли зв'язок відновиться.
Зібрані дані надходитимуть до Національної комісії з регулювання зв'язку, яка аналізуватиме проблемні ділянки та працюватиме з мобільними операторами для покращення покриття.
Ця функція допоможе оперативніше виявляти та усувати зони з поганим зв'язком, що особливо важливо в умовах воєнного стану та частих відключень електроенергії.

