Громадяни, які мають невикористані кошти за програмою "Зимова 1000", повинні витратити їх до 30 червня 2026 року. Після завершення цього терміну залишки на рахунках будуть автоматично повернуті до державного бюджету.
Про це інформує пресслужба Дії.
На що можна витратити кошти
Учасники програми можуть спрямувати отримані гроші на оплату житлово-комунальних послуг, придбання ліків українського виробництва, книжок від вітчизняних видавництв, а також продуктів і товарів, вироблених в Україні.
Крім того, кошти дозволено використовувати для оплати поштових послуг або перерахувати на підтримку Сил оборони України.
До якої дати викорситати кошти
Уряд закликає громадян не відкладати використання національного кешбеку на останні дні. Уже з 1 липня невикористані залишки коштів стануть недоступними для власників карток і повернуться до держбюджету.
Щоб не втратити можливість скористатися державною підтримкою, українцям радять перевірити залишок коштів на своїх рахунках та використати їх до кінця червня.
Раніше Finteco повідомляло, як українці витрачають кошти державних програм Зимова єПідтримка та Національний кешбек.

