У 2024 році в Україну було імпортовано близько 62 000 легкових електроавтомобілів. Таким чином, імпорт зріс на 32% у порівянні з 2023 роком.
Про це повідомляє "Укравтопром", посилаючись на дані Держстату.
З 61 977 автомобілів новими були 16 474 машини (кількість збільшилися на 52%), а вживаними були 45 503 авто (більше на 26%).
Зазначається, що найпопулярнішим постачальником нових електроавтомобілів став Китай (14 635 одиниць).
Також українці найчастіше привозили електромашини з:
- Японії (552 одиниці),
- Німеччини (382 одиниці),
- Великої Британії (368 одиниць),
- Бельгії (216 одиниць).
Серед країн, з яких українці ввозили найбільшу кількість вживаних електромобілів, є:
- США (17 235 одиниць),
- Німеччина (7 318 одиниць),
- Південна Корея (6 274 одиниці),
- Велика Британія (4 180 одиниць),
- Китай (2 573 одиниці).

