Україна готується до чергової зими в умовах війни, і міжнародна спільнота продовжує надавати їй підтримку. Нещодавно Німеччина оголосила про виділення додаткових 100 мільйонів євро для допомоги Україні в подоланні зимових викликів.
Про це повідомила Анналена Бербок, міністерка закордонних справ Німеччини, пише прес-служба МЗС Німеччини.
Бербок підкреслила, що Німеччина виділяє цю допомогу на протидію "жорстокій війні з використанням холоду", яку веде Росія. Путінський режим цілеспрямовано атакує об'єкти тепло- та енергозабезпечення України, намагаючись зламати дух українського народу суворими зимовими умовами без належного опалення та електропостачання.
Ця ініціатива Німеччини є частиною ширшої міжнародної кампанії з підтримки України. Європейська комісія вже виділила 40 мільйонів євро на відновлення енергетичної інфраструктури.
Варто додати, що точні терміни надходження німецької допомоги ще не оголошені. Але виділені кошти допоможуть Україні краще підготуватися до зимового періоду, зміцнити свою енергетичну інфраструктуру та забезпечити більш стабільне електро- та теплопостачання для мільйонів українців.

