На початку повномасштабного вторгнення ворог зруйнував літак "Мрія". Однак у майбутньому цей унікальний літальний апарат може знову піднятися в небо. В Укроборонпромі повідомили про намір відродити легендарний Ан-225.
Про це повідомляє видання "Укрінформ".
27 лютого 2022 року РФ здійснила повітряну атаку на аеропорт Гостомель. Наслідком цієї трагічної події стало знищення відомого на весь світ літака Ан-225 "Мрія".
Літак "Мрія" здобув світову славу завдяки своїм масштабним розмірам і потужності. До моменту свого знищення він понад 30 років вважався найбільшим літаком у світі і став справжньою легендою авіабудування.
Як стало відомо, "Мрію" планують полагодити та повернути до польотів. Про такий грандіозний проєкт повідомив голова наглядової ради Укроборонпрому Давід Ломджарія. Щоправда високопосадовець вирішив не розголошувати жодних технічних подробиць цього проєкту та конкретних термінів відбудови Ан-225.
Натомість Давід Ломджарія лише зазначив, що компанія-супервайзер має на меті відновити "Мрію". Водночас він додав, що таким чином Україна зможе продемонструвати усьому світу свою здатність і нині виконувати навіть такі надскладні проєкти у галузі авіабудування як відновлення Ан-225. Отож у майбутньому варто очікувати на повернення легенди.

